De afbeelding kan afwijken van het werkelijke product.

Milton

99,00

Prachtig westernshirt met prachtig borduursel op de borst en rug. De Westernpas wordt afgezet door een tweekleurige koordpas. Functionele smiley-pockets en manchetten met drie knopen weerspiegelen de klassieke westernmode. Het shirt combineert een onderhoudsvriendelijke structuur met een pasvorm op maat. Een echte blikvanger, niet alleen voor westernfans. Past bij de SHARON-blouse

Veilig online betalen

betaalmethodes

Delen

Gerelateerde producten

Mens western shirt B2S8104
Mens western shirt B2S8104
69,00
Jones
Jones
79,00
Jack red
Jack red
79,00
Jack black
Jack black
79,00

Beoordeeld met een 4.8 van 5

Geweldige western store met een enorm assortiment en voor ieder wat wils. De eigenaren zijn super enthousiast, denken echt met je mee en zorgen voor een fijne sfeer in de winkel. Je voelt je meteen welkom en merkt dat ze passie hebben voor wat ze doen. Absoluut een aanrader voor liefhebbers!!

Blake Dusty / 23-04-2026

Hele leuke westernshop met een verrassend groot assortiment. Maar vooral de eigenaars zijn top! Gezellige service, hulp bij kiezen, het is niet goedkoop maar ze hebben echt top spul.

Rogier Broekman / 22-04-2026

Ich hoffe der Laden wird immer existieren. Es ist eine absolute Notwendigkeit das so ein super Laden für immer bestehen bleibt

Mike Hoho / 15-04-2026

Volg ons op Facebook