Omschrijving
Lees meer
Veilig online betalen
- Vanaf € 199,00 gratis verzenden
- Vragen over dit product > westernstore@silverado.nl
Delen
Omschrijving
Warmte en werkkleding komen samen in dit met sherpa gevoerde flanellen overhemd met een relaxte pasvorm. Het overhemd is geborsteld om het zachter te maken en gevoerd voor extra isolatie. Bovendien heeft het drukknopen, meerdere zakken, een verlaagde zoom aan de achterkant voor extra bedekking en driedubbel gestikte naden voor de nodige stevigheid.
Kenmerken
- Relaxed Fit
- Open kraag
- Twee plooien langs de rugnaad voor meer bewegingsvrijheid
- Lange Mouw
- Twee borstzakken met kleppen en drukknoopsluiting
- Twee kleine voorzakken onderaan
- Binnenzak voor munten
- Nikkel drukknopen met antieke afwerking
- Verstelbare manchetten met twee knoppen en verlengde sluitingen
- Langere achterkant voor extra bedekking
- Driedubbel gestikte hoofdnaden
- Carhartt-label op zak
- Geweven
- 8 oz/yd² – 272 gsm
- Effen en gemêleerde flanel
- Sherpa voering voor extra warmte
- 100% Katoen
Beoordeeld met een 4.8 van 5
Ich wurde in diesem Store sehr freundlich und kompetent beraten. Das Team hat sich Zeit genommen. Die Atmosphäre war angenehm und herzlich. Dank der hervorragenden Beratung habe ich genau die passenden Boots und Hüte gefunden. Ich komme gerne wieder und kann den Store uneingeschränkt weiterempfehlen.
XDomme 911 / 07-06-2026
Geweldige winkel en service! Na een teleurstellende levering van een online concurrent waar ik laarzen met enorm kleurverschil kreeg heb ik Silverado gebeld. Zij hadden ze staan zonder kleurverschil en wilde ze zelfs apart zetten terwijl ik de rit van 1,5 uur maakte. Eenmaal daar kon ik gewoon lekker kijken en passen onder het genot van een cappuccino. En dat voor hetzelfde geld. Laarzen moet je echt hier halen en niet bestellen! De enige reden dat ik duurder uit was is dat ik ook nog een prachtige broek meenam 🤩.
Meike Van Tilburg / 23-05-2026












1 ReactiesComment on Facebook